Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посиланняDesigned by:

Хард-ендуро Honda XR 250/(250R Baja)

PDF Друк E-mail
09.02.2012 22:08

Випускається з 1985 року і по теперішній час, з однією істотною модернізацією у 1996 році і "косметичною" у 2002-му.

На ринках Європи і Америки продається "хардова" модифікація XR250RR, без світлотехніки. "Повітряна" 28-ми сильна 250-но на цій моделі нітрохи не поступається своїм "водяним" конкурентам по параметрах, а в деяких умовах і перевершує їх (падати і прориватися через кущі можна, не побоюючись пошкодити радіатор).


Крім того, "ІксЕрка" володіє прекрасною і рівною тягою з "низів", що робить її неперевершеною на бездоріжжі. Прогресивна задня підвіска хороша на твердому грунті і розбитому асфальті, але вимагає ретельного обслуговування після "грязьових" ванн. Реальний завойовник бездоріжжя!
Модифікація Baja відрізняється "люстрою" з двох круглих фар, великим баком і зручнішим сидінням. Рідко, але зустрічається модифікація "супермото", з 17-ти дюймовим переднім колесом і "перевертнем", але вона — найдорожча.

"+": мала вага; енергоємні підвіски; еластичний надійний і простий по конструкції мотор.

"—": розгойдування на високих швидкостях; вібрації мотора; вузьке сідло; "прокрустове ложе" пасажира, складна в обслуговуванні задня підвіска.

Ціна коливається від $2500 (сильно "поюзані" екземпляри початку 90-х) до $3200 (кінець дев'яностих). Верхня планка висока: $4500-5000 (Baja або супермото останньої модифікації, після 2002 року).