Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Кастом Armstrong-CCM 250 Speedster

PDF Друк E-mail
Автор: Олег ДМИТЕРКО   
08.09.2013 11:34

CCM (Clews Competition Machines) — британський виробник мотоциклів. У 1971 році його заснували хлопці з позашляхової команди BSA. Звичайно, на самому початку вони мали обмежений бюджет, тому багато деталей купували у BSA, щоб проводити власні мотоцикли. Кінець кінцем, CCM зарекомендували себе як виробника дуже надійних мотоциклів. В результаті декількох злиття марку перейменували в Armstrong-CCM, під якою в 1980-х роках було випущено близько 3 500 позашляхових і кросових мотоциклів.

Над даним проектом попрацював Даг Девайн (Doug Devine) з майстерні Modern Metals у Луїсвіллі, Кентуккі. У травні минулого року він знайшов мотоцикл Can-Am MX250 84/85 і купив його всього за 300$. Після ретельного огляду шасі, двигуна і VIN-номера у Дага виникли сумніви на рахунок правильності маркування машини. У результаті він з'ясував, що це Armstrong-CCM 250. Провівши декілька місяців в дослідженнях історії мотоцикла, Даг розробив концепцію майбутнього проекту: швидкий гоночний мотоцикл з легким шасі і могутнім двотактником.

Деталі проекту:

гумові накладки на бак і сідло, NewChurchMoto
шкіряні ручки
кастомне гоночне сідло з листової сталі
жорстка задня підвіска
40-мм вилка Marzocchi, перероблена, жорсткіша
кастомні кліпони
невеликий саморобний обтічник
ремонт двигуна і 6-ступінчастої коробки передач (нові прокладки, сальники і т.д.)
нові зірочки 42/17
результат: вага 82 кг при 40 л.с. потужності

Даг планує відвідати Бонневіль або Ель Міраж, щоб випробувати мотоцикл на швидкість.