Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Мотоконцепт Peugeot 515

PDF Друк E-mail
01.02.2012 08:21

Мотоконцепт Peugeot 515Мотоцикл Peugeot 515 існував колись у минулому. А саме дуже давно, ще у 1934 році. Взявши за основу натхнення від цього ретро-байка, студент факультету дизайну Симоні Маделла (Simone Madella) створив свій концепт.

Правда, від старовинного мотоцикла в ньому, на перший погляд, мало що залишилося. Повністю сучасна вийшла інтерпретація.


Правда, сам автор творіння говорить так: «Я концентрувався на Peugeot 515, на рахунку якого, до речі, три світові рекорди. У той час це був одноциліндровий пятисоткубовий мотоцикл, який був здатний розганятися до 140 миль в годину, що тоді було не просто швидко, а дуже швидко. Я ж на його основі хотів створити електромотоцикл, який зможе побивати будь-які рекорди – за швидкістю, витривалістю, надійністю, часу заряджання, і так далі». «При цьому я прагнув слідувати тому гоночному духу, який супроводжував той старий байк», - додає автор.

«Спочатку я вирішив помістити електромотор на заднє колесо, а батарею посередині (з кришкою і вентиляційними отворами). Я одержав занижений центр тяжіння, що просто чудово для стабільності і керованості. Під батарейним відсіком розташовуються сенсори, які прочитують дорожні умови – мокро там, погана за якістю дорога, грязь, або ще що – і повідомляють дані комп'ютеру мотоцикла і гонщику», - розповідає Симоні.

Шасі карбонове, сидіння трохи нагадує старовинне, розділено на дві частини, обидві з яких мають індивідуальні настройки. Правда, з ілюстрацій цього чомусь не простежується. Ну і ще ряд технічних нововведень, які можна буде оцінити тільки тоді, коли байк одержить своє повноцінне матеріальне втілення. Модель у натуральну величину вже створена.