Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Малокубатурному «Тріумфу» бути

PDF Друк E-mail
02.02.2012 08:30

Малокубатурному «Тріумфу» бутиБританський мотовиробник Triumph підтвердив на виставці Delhi Auto Expo, що планує незабаром додати в свою лінійку продукції новий, малокубатурний мотоцикл.

Очікується, що розширення лінійки за допомогою додавання в неї таких байків відбудеться в найближчі три роки.

Управляючий директор недавно запущеного індійського підрозділу Triumph Ашиш Джоши (Ashish Joshi) в інтерв'ю індійському інформаційному виданню Business Standard заявив, що у компанії є шестирічний виробничий план, в який включено «декілька» малокубатурних моделей. «У плані є декілька нових мотоциклів. Це мотоцикли з невеликими моторами», - сказав він.

Чутки про швидку появу одноциліндрових «Тріумфів», які вже обізвали Street Single (по аналогії з назвою моделі Street Triple), циркулюють на ринку вже достатньо давно. За неперевіреною інформацією, подібні байки вже тестуються на заводі, але ніякого підтвердження це свідоцтво поки не поступало.

З чуток, у нового мотоцикла буде двигун об'ємом від 250 до 350 к.с, а збиратися ці байки будуть на заводах в Індії і Бразилії. Очікується, що спочатку одноциліндровий Triumph з'явиться у вигляді нейкида.

В індійській Business Standard також повторюють, що за неперевіреною інформацією, малокубатурний байк спеціально для індійського ринку незабаром планує випустити і Harley-Davidson.