Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Довгожданий турендуро від Honda!

PDF Друк E-mail
08.12.2011 08:30

Довгожданий турендуро від Honda!7-го листопада в Мілані Honda презентувала декілька новинок з модельного ряду 2012 року (скутери Vision, гібрид скутера і мотоцикла Integra, новий Gold Wing, Fire Blade і два семисоткубових шляховики – NC700S і NC700X). Але найяскравішою і очікуваною зі всіх новинок став CrossTourer.

Після виходу Yamaha SuperTenere і Ducati Multistrada багато хто чекав, що побачать на цьому мотоциклі V-подібний 1200-кубовий двигун від останньої моделі VFR.

І таки так! На новому кросовері дійсно стоїть V4 з робочим об'ємом 1237 см3, оснащений 6-ступінчастою напівавтоматичною трансмісією з перемиканням на кермі, що може працювати і в автоматичному режимі.

Водій може вибрати декілька рівнів його роботи: D – зручний для міста і рівних трас, S – спортивний режим, коли перемикання «вгору» відбуваються на підвищених оборотах. Також у будь-який момент водій може перейти в режим МТ, перемикаючи передачі кнопками на лівій стороні керма.

Подібна надфункціональність стала можливою завдяки наявності подвійного зчеплення (DCT), коли перемиканнями непарних ступенів займається один механізм, а парних – інший. Така взаємодія дає надзвичайну плавність процесу і прибирає катастрофічні втрати потужності, властиві у момент переходу з одного ступеня на інший в звичних трансмісіях з одним зчепленням. Окрім поліпшення динаміки, дана інновація істотно економить і витрату палива. У базове оснащення моделі також входить система трекшн-контролю і комбінована ABS.

Поява новинки в Україні очікується в березні 2012 року, ціна поки не оголошена.