Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посиланняDesigned by:

KTM 690 Duke 2012 модельного року.

PDF Друк E-mail
26.12.2011 08:00

KTM 690 Duke 2012 модельного року.KTM 690 Duke  на 90%  оновлений мотоцикл по суті, всього лише 10% його компонентів від попередника. Найбільшим сюрпризом від КТМ є зовнішній вигляд 690, пішов в минуле безкомпромісний Supermotard.

Дизайн включає поліпшену ергономіку  пілота він як би сидить в мотоциклі на відносно широкому, зручному сидінні, висота сидіння тепер на 30 мм нижче, що значно підвищує комфорт і мінімізує втому.


Двигун 690 см3 здатний видати потужність зовсім не маленького табуна в 70 к.с. що в поєднанні з вагою 150кг. приводить до могутніх динамічних характеристик, його провокаційна вдача не залишить вас байдужим.

Не дивлячись на змінений стиль, комфорт і ергономіку моделі,  690 Duke  єдиний в світі має чудовий баланс потужності до ваги,  порівняно з конкурентами.

Що і було підтверджено тестами на складних і звивистих гірських дорогах Гран-Канарії, мотоцикл має абсолютний вибуховий характер, і хай вас не одурює його менш агресивний вигляд.