Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посиланняDesigned by:

Незвичайний мотоцикл Gurney Alligator

PDF Друк E-mail
13.01.2012 14:15

Незвичайний мотоцикл Gurney AlligatorДен Гарні (Dan Gurney) — єдина в історії людина, якій вдалося виграти гонки відразу в декількох гоночних серіях: Формула 1, Індікар, НАСКАР, Кан-ам і 24-годинній гонці Ле Ман.

Під час гоночної кар'єри і після гонок Ден Гарні займався конструюванням і розробкою, і свого часу він спроектував унікальний спортивний мотоцикл Gurney Alligator, який виділявся геометрією конструкції і посадкою.


Всього було побудовано 36 копій мотоцикла Gurney Alligator, а 19-й незабаром продадуть з аукціону в Лас-Вегасі. Мотоцикл оснащений 710-кубовим двигуном Honda потужністю 70 к.с., але завдяки високому рівню аеродинаміки розганяється мотоцикл до 225 км/год. Крім того свого часу Еді Лоусон проїхався на цьому чуді і був здивований простотою управління.

Не дивлячись на масивний обтічник, мотоцикл важить тільки 150 кг, а все завдяки використанню вуглеволокна і магнієвих коліс.