Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посиланняDesigned by:

Новий байк Derbi Senda DRD 50.

PDF Друк E-mail
18.12.2011 12:10

Новий байк Derbi Senda DRD 50.Серія Senda DRD 50 розділена на дві лінійки - R (гоночні ендуро) і SM (супермото). Тепер до них додадуться дві нові версії - X-Treme і Racing.

В лінійці X-Treme випущені дві машини - ендуро і супермотард, обидві з багатофункціональною приладовою панеллю, алюмінієвою рамою, одноциліндровим двотактним двигуном з рідинним охолоджуванням, і шестишвидкісною коробкою передач.


36-мм гідравлічна вилка спереду (що забезпечує хід підвіски в 190мм) і моноамортизатор ззаду (хід підвіски 182мм). Такий же двигун застосований і для версій S і RM мотоцикла Derbi Senda DRD Racing, але ці байки вже забезпечені 40мм вилкою спереду (хід підвіски 195мм).

У всіх байків масивні, можливо, навіть надмірно могутні для таких машин гальма - 260мм дисків спереду і 220мм дисків ззаду. Основна відмінність між серіями R і SM - в тому, які колеса вони використовують - байки R-серії забезпечені 21-дюймовим колесом спереду і 18-дюймовим ззаду, і оффроадними шинами, а SM-серії - 17-дюймовими надлегкими колесами спереду і ззаду із звичайними шинами.