Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 стоимость внесения изменений в пзз


Designed by:

Вкликання мотоциклів Husqvarna

PDF Друк E-mail
Автор: Олег ДМИТЕРКО   
08.09.2013 11:09

У США відкликається невелика партія мотоциклів Husqvarna 2013 модельного року. Відкликання стосується деяких партій таких моделей байків Husqvarna як CR125, WR125, WR250 і WR300.

Всього відкликанню підлягають близько 260 мотоциклів.

Проблема полягає в тому, що трос газу у тих, що відкликаються байків може вийти з ладу, що може привести до того, що пілот втратить контроль над швидкістю мотоцикла, і відповідно, до аварії.

Всім власникам тих, що відкликаються байків наказує, як завжди, негайно припинити користування ними і звернутися до дилера для безкоштовного усунення потенційної несправності.

На даний момент ні в компанію Husqvarna, ні в американську Комісію з безпеки споживчої продукції, спільно з якою здійснюється відкликання, не надходило повідомлень про які-небудь травми у зв'язку з виявленою несправністю.

Всі мотоцикли, що відкликаються, були продані в США в період з жовтня 2012 по червень 2013 року за ціною від 6 300 до 7 100 доларів.

Імпортером вказаних мотоциклів виступала компанія Husqvarna Motorcycles North America LLC. з Каліфорнії, а виробником – італійська Husqvarna Motorcycles SRL.