Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 homemade


Designed by:

Екіпірування
Дві протилежності: мотошоломи AGV RP60 Royal і AGV AX-8 EVO Q Code PDF Друк E-mail
Автор: Аманда СТРОГОВА   
08.09.2013 11:19

Компанія AGV випускає найрізноманітніші мотошоломи на всі випадки життя. У новій лінійці італійський виробник представив два шоломи, які є повною протилежністю один одному як по дизайну, так і призначенню: олдськульний шолом AGV RP60 Royal в стилі 1960-х і футуристичний ультрасучасний шолом AGV AX-8 EVO Q Code.

Читати більше...
 
Нова розробка безпеки мотоцикліста PDF Друк E-mail
20.12.2011 12:00

Нова розробка безпеки мотоциклістаСуть способу полягає в тому, що мотоцикліст одягає спеціальний костюм, який при аварії різко надувається, перетворюючись на такий зорб, і дозволяє пілоту залишитися після аварії не те що живим, а навіть не травмованим.

Але у способу, як відзначили критики, є ряд недоліків – по-перше, необхідність постійно їздити в спеціальному костюмі, а по-друге, небезпека для інших учасників дорожнього руху – це тільки в ідеалі дорога у момент аварії буде порожньою, а в реальності це може бути зовсім не так, і в результаті від цієї кулі постраждають інші учасники дорожнього руху.

І хоча сфера надувається всього за 0,05 секунди, і здувається теж оперативно, коли це потрібно, на думку експертів, особливого майбутнього у цієї технології швидше за все немає. І Alpinestars з Dainese можуть не побоюватися нових конкурентів.

 
Перший шолом з дзеркалом заднього виду PDF Друк E-mail
04.10.2011 18:25

Шолом називається Reevu MSX1 Rear ViewПоступає в продажу перший в світі мотоциклетний шолом з вбудованим дзеркалом заднього виду.

Новинку протягом декількох років, а саме з 2003 року, розробляла компанія Reevu.

Шолом називається Reevu MSX1 Rear View. У шоломі є маленьке дзеркало, вбудоване у внутрішню прокладку, і розміщене над рівнем очей гонщика, так, що поглядаючи в нього, він одержує додатковий огляд того, що твориться у нього ззаду.

Дзеркальна частина регулюється, так що пілот може настроювати собі кращий вигляд.

Читати більше...
 
Нова мотокуртка Iris від Ixon для дівчат PDF Друк E-mail
04.10.2011 17:21

бренд Ixon пропонує нову куртку під назвою IrisДля любителів мотоїзди жіночої статі бренд Ixon пропонує нову куртку під назвою Iris.

Сама компанія описує стиль, в якому створений цей елемент екіпіровки, як «родстер-ретро».

Куртку можна носити в будь-який сезон завдяки вологостійким вставкам і знімній зимовій підкладці.

Водовідштовхувальні вставки зроблені з дихаючого матеріалу Drymesh, а сама куртка – з матеріалу Spytech, достатньо м'якого і гнучкого для зручності рухів. Є також додатковий захист в районі плечей і ліктів.

Читати більше...
 
Нові мотоджинси від Spidi PDF Друк E-mail
04.10.2011 17:10

Нові мотоджинси від SpidiSpidi продовжує розвивати колекцію технологічного джинсового одягу для мотоциклістів.

Так, однією з останніх новинок компанії стала нова лінійка брюк із захистом, що одержала назву Furious. Насправді інтерес Spidi в області розробки зручної і стильної джинсової екіпіровки для міських байкерів склався вже досить давно.

Історично склалося так, що компанія в числі перших випустила джинси, спроектовані спеціально для потреб мотоциклістів. Перша подібна модель Spidi побачила світ ще у 1994.

Читати більше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 2