Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Основні виробники квадроциклів

PDF Друк E-mail
04.10.2011 07:49

МотовсюдиходиЗа станом на теперішній момент до основних світових виробників квадроциклів можна віднести дві американські компанії – Arctic Cat і Polaris Industries, канадську Bombardier Recreational Products (BRP) (виготовляє квадроцикли під брендом Can-Am), японські Honda, Kawasaki, Suzuki і Yamaha, а також тайваньську Kymco і китайську Hensim.

Тепер що стосується менш розкручених і більш спеціалізованих брендів. У Європі квадроцикли виготовляють також німецька Sachs. Квадроцикли також виготовляють багато китайських і тайваньських фірм. У 2004 році свій перший квадроцикл випустила італійська Aprilia. Невеликі спортивні квадрики випускає іспанська Derbi. Німецька E.-ATV Racing GmbH воготовляє чисто спортивні квадроцикли на базі двигунів KTM і Ducati. З 1998 року за підтримкою Suzuki квадроцикли випускає південнокорейська Hyosung.

 

Існує також декілька російських компаній, виготовляючих таку техніку. Це, наприклад, такі компанії, як засноване в 1996г. ТОВ "Балтмоторс" в Калінінграді, - компанія здійснює складальне виробництво ATV з китайських компонентів. "Балтмоторс" відома на російському ринку як виробник доступної і якісної мототехніки, зібраної руками висококваліфікованих фахівців.

Мотовсюдиходи випускає також з недавніх пір і ярославське ВАТ "Автодизель-сервіс". Це апарати, відомі під маркою "Авдіс". Ще одним виробником всюдиходів в Росії є ВАТ "Завод імені В.А.Дєгтярьова" (ВАТ "ЗІД"), розташований в місті Коврові Володимирської області.
Квадроцикли в РФ виготовляє і ВАТ "Тутаєвський моторний завод" (ВАТ "ТМЗ"), розташований в місті Тутаєві Ярославської області. Проміжну позицію між російськими і зарубіжними (з ухилом на російські) займають квадроцикли, що виготовляються і в Україні.