Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Концепт-тріцикл TerraCraft

PDF Друк E-mail
Автор: Марат ДОМОГАРОВ   
08.09.2013 11:24

Каліфорнійське дизайн-бюро TerraCraft Motors представило своє бачення триколісного транспортного засобу майбутнього.

Компанія TerraCraft Motors, організована успішним бізнесменом Джеймсом Ебботтом, базується в місті Мішн-В'єхо, що південної частини округу Оріндж американського штату Каліфорнію. Не так давно зусиллями команди, що складається всього з восьми чоловік, був розроблений концепт тріцикла TerraCraft, що є унікальним гібридом мотоцикла і автомобіля. Машина розрахована на двох чоловік — водія і сидячого за ним пасажира.

Але головна її особливість полягає в тому, що автомобіль повинен створювати у тих, що сидять усередині людей відчуття від поїздки на мотоциклі. Такі враження від управління своїм дітищем розробники розраховують одержати завдяки спеціальній підвісці, що дозволяє тріциклу нахилятися в поворотах подібно звичайному байку. Для цього в сидінні водія будуть вбудовані датчики, що реагують на перерозподіл ваги. Іншими словами, нахили тіла в потрібну сторону приведуть до відповідного крену машини.

Найцікавіше, що в компанії TerraCraft Motors розглядають конструкцію концепту, як дуже гнучку, що дозволяє всього на одній «базі» випускати безліч різних модифікацій, починаючи від самої відкритої і закінчуючи моделлю з повним кузовом. Тим же принципом каліфорнійський виробник керувався, підбираючи силовий агрегат для майбутньої машини. Конструктори TerraCraft Motors вважають, що «вільне планування» дозволить встановлювати в їх трицикл практично будь-який сучасний двигун від мотоцикла — наприклад, від Honda Goldwing, Suzuki Hayabusa або будь-якого іншого на вибір замовника.

Зараз компанія активно готується до реалізації свого проекту і навіть готова першим десяти клієнтам, що замовили собі трицикл TerraCraft, віддати їх за собівартістю. Правда, сума такої операції не розголошується.