Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 Найкраций Бухгалтерський супровід для підприємств


Designed by:

Ще декілька порад

PDF Друк E-mail
11.02.2012 10:23

Ще декілька порадПри русі по дорозі, біля якої пасуться корови, не дивуйся з того, наскільки несподівано вони можуть опинитися на проїжджій частині. Корови не такі швидкі, як олені, але в інтелектуальному сенсі і ті, і інші приблизно однакові.

На схилі паркуйся переднім колесом на підйом. Потім, при початку руху, легше буде відкотити мотоцикл назад, ніж штовхати його назад в гору (Не забудь про підножку).

Якщо з'явилася гостра необхідність гальмування в повороті – спочатку випрями траєкторію
Затички для вух (типу таких, які носять будівельники або пасажирам видають при польотах на вертольотах) знижують втому при тривалій їзді.

Прив'язуючи багаж еластичними ременями, протягуй їх КРІЗЬ багаж, а не накидай зверху.

При їзді в дуже жарку погоду допомагає змочена у воді бандана або шийна хустка.

У поворот слід входити по широкій дузі, що збільшує сектор огляду в повороті – це важливо!

У дощ рухайся слідами шин попереду ідучого транспорту.

На куртці ззаду бажано мати фрагмент матеріалу, що відбиває світло. Тільки в цьому випадку рухомий позаду тебе водій зможе правильно оцінити дистанцію до тебе. (Задній габаритний вогонь дає інформацію тільки про те, що ти рухаєшся попереду, і не дозволяє оцінити відстань).

Витрата палива сильно збільшується при зустрічному вітрі – хай це тебе не здивує. Заправляйся вчасно.

Дивися тільки туди, куди ти хочеш їхати і де хочеш опинитися (основне правило мотоцикліста). Якщо ти відчуваєш, що падіння неминуче, все одно продовжуй дивитися в ту зону дороги, в якій ти хотів би опинитися.

Перед неминучими ямами або купиною підведися на підніжках. Практикуй їзду на підніжках – це покращує навики управління.

На довгих перегонах корисно мати круїз-контроль або стопор ручки газу.

Довіряй своїм шинам, але для цього завжди відносься до них як до найкращих друзів.

Махаючи рукою дітям при кожній нагоді. Вони одержують від цього позитивні емоції, і хто знає, може бути через декілька років вони пригадають про це, цей спогад стане вирішальним, і вони поповнять наші ряди.

Наближайся до лінійних перешкод (з/д шляхів, високих бордюрів) під прямим кутом. Додай газу, щоб розвантажити передню вилку. Встань на підніжки.

Повороти проходь тільки при постійній тязі або невеликому прискоренні. (Не перенавантажуй переднє колесо гальмуванням в повороті)

Регулярно очищай і поліруй скло шолома і обробляй спеціальними складами, які сприяють видаленню крапель під час дощу. Найдрібніший туман на зовнішній поверхні скла також згортатиметься в краплі і буде здуватися вітром з обробленого таким чином скла. Бери з собою спрей для його очищення – навіть невеликі плямочки на склі шолома вимагають від очей більшої напруги і можуть відвернути в самий невідповідний момент.

Перед парковкою переконайся в тому, що підніжка знаходиться на твердій поверхні. Асфальт в жаркі дні може бути дуже податливим для малої площі опори підніжки мотоцикла і провалитися на пару сантиметрів або більше. Якщо немає інших варіантів, підклади під опору сплюснуту банку з-під кока-коли.

Регулярно перевіряй стан акумулятора. На мотоциклах вони не дуже потужні і сильно навантажені.

Будь-який потужніший в порівнянні із стандартним звуковий сигнал може одного разу врятувати тобі життя.

Проста звичка їздити з обхватом важеля переднього гальма двома пальцями – і ти виграєш цілих 0.1 секунди (третина цього часу!). А це майже 3 метри рятівної дистанції!

Вдавай, що ти відмінно володієш своїм мотоциклом, можливо, тоді і мотоцикл в це повірить

Інвестуй в придбання знань і навиків. Прибуток від цього буде фантастичним.

Захисний одяг дозволяє людині навіть після падіння залишитися єдиним цілим.

Люби ближнього свого... Але не забудь поставити сигналізацію на мотоцикл.

Віддаючи річ, яку брав у когось у позику, постарайся зробити так, щоб після того, як ти нею скористався, вона стала трішки краща – особливо якщо твій друг одного разу дав тобі прокотитися на своєму мотоциклі.

Хай пасажирка на задньому сидінні ніжно обіймає тебе, а не вчіплюється мертвою хваткою.

Не чекай, що гроші принесуть тобі щастя – якщо тільки вони не витрачені на хороший мотоцикл

Пройди курс надання першої допомоги, він може стати в нагоді.