Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Російський Урал одержить тюнінг від італійської LeoVince

PDF Друк E-mail
Автор: Богдан ЯКУБІВСЬКИЙ   
08.09.2013 11:25

Зовсім скоро власники російських мотоциклів Урал дістануть можливість тюнінгу вихлопної системи від італійської компанії LeoVince. Про те, коли з'явиться у продажу і скільки коштуватиме вихлоп від LeoVince на Урал, розповів Ілля Хаїт, директор ІМЗ.

«Як відомо, Урали часто використовуються в їзді по бездоріжжю. Стічна вихлопна система для цього не дуже підходить. Ми попросили відомого італійського виробника мотоциклетних вихлопних систем LeoVince зробити нам версію вихлопної системи "2 в 1" з верхнім розташуванням глушника. Робота над первинними варіантами системи і її тестування проходила в американському підрозділі компанії, а останні варіанти виготовлялись вже в Італії. Те, що ви бачите на фотографіях - це остаточний (затверджений) прототип такої системи. Поки ця система продаватиметься як аксесуар для використання зовні доріг загального користування. Вона повністю замінює заводську систему, від "штанів" до глушника, якість виготовлення - дуже високе. Роздрібна ціни імовірно знаходитимуться в діапазоні від $900 до $1,000. Орієнтовний початок продажів - весна 2014 роки. Не виключено, що через якийсь час ми повернемося до питання про установку подібної вихлопної системи і на нові мотоцикли, але, природно, в модифікованому варіанті, щоб відповідати сертифікаційним вимогам по шуму і емісії».

Цікаво, що нова вихлопна система від LeoVince виконана з титану, а її вага складає менше половини ваги оригінальної системи, якій оснащуються «Урали».

Нагадаємо, «ІМЗ-Урал» – єдиний в світі виробник мотоциклів з колясками. Перші мотоцикли зійшли з складального конвеєра заводу в місті Ірбіт Свердловської області в 1941 році. За 70 років споживачам було відвантажено більше 3,2 мільйонів мотоциклів.

У компанії працює близько 170 чоловік. У 2012 році було виготовлено 1156 мотоциклів. Майже 60% випуску було продано в США, ще 27% - в країнах Європейського Союзу. Мотоцикли «Урал» також продаються в Канаді, Австралії, Японії, Південній Африці, Південній Кореї. На внутрішній ринок було відправлено менше 4% проведених мотоциклів. На ринку США продається 5 моделей мотоциклів за роздрібною ціною від 10 до 14 тисяч доларів. Більшість продажів доводяться на мотоцикли з приводом на колесо коляски.