Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Сьогодні світ відзначає день народження мотоцикла

PDF Друк E-mail
Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ   
29.08.2013 09:01

Мотоцикли з'явилися в житті людини майже 130 років тому, але однозначне ставлення до них не сформувалося дотепер. Одні вважають їх розвагою і сенсом життя, інші - зайвою розкішшю, треті - джерелом підвищеної небезпеки.

Мотоцикл, день народження якого світ відзначає сьогодні, у четвер, — подарунок для душі, вважає байкер з Владивостока, мотоцикл — іграшка для інфантильних чоловіків, вважає домогосподарка, байк в невмілих руках — дикий мустанг, стверджує гонщик, байкери — головний біль на дорогах, констатує співробітник ГІБДД.

День народження першого мотоцикла — 29 серпня 1885 року. Саме цього дня німецький інженер Готліб Даймлер одержав патент на транспортний засіб, який був вперше продемонстрований в листопаді того ж року. Мотоцикл був пристроєм з двигуном, закріпленим на велосипедній рамі. Він був запатентований як "Віз для верхової їзди з гасовим двигуном".

Мотоцикл багатьом людям потрібен не як проста розвага або засіб пересування, а як спосіб піти від проблем і повсякденності і просто розслабитися, розповів econominews.info lбайкер зі стажем Олег Савельєв.

"Мені він потрібен саме як віддушина. Сівши на мотоцикл, можна забути про всі життєві проблеми і негаразди і просто радісно їхати вперед. Він замінює такі традиційні способи розслаблення, як алкоголь або азартні ігри. А якщо у тебе є свій гараж, то хороший відпочинок по вихідних, разом із запчастинами і однодумцями, — найкращий засіб від стресів", — повідомив співрозмовник.

За його словами, найчастіше забезпечені і серйозні люди купують великі хромовані мотоцикли саме з цієї причини. Причому багато хто з них їздить на них лише кілька разів на рік.

"Тобі не треба ганяти по вулицях, як скажений кролик. Досить просто раз на місяць надіти шкіряну куртку-косуху, діряві джинси і мотоциклетний шолом, сісти в сідло "залізного коня", щоб відчути те, від чого ти заряджаєш гарним настроєм. У мене багато друзів, у яких великий бізнес і сім'ї, але кілька разів на рік вони збираються зі своїми мотоциклами і просто відпочивають. Так і треба", — відзначив байкер.