Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 Внесение изменений в ПЗЗ Москвы


Designed by:

Harley-Davidson пригальмував виробництво електробайків

PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2019 20:37

Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson призупинив виробництво першої в історії компанії електричної моделі LiveWire, в дилерські центри вони також не будуть поставлятися, передає Reuters.

Призупинення виробництва пов'язана з виявленими неполадками. Йдеться про дефекти в роботі зарядки акумуляторів мотоцикла в домашніх умовах. З чим саме це пов'язано, в компанії не уточнили. Тим, хто вже купив такі мотоцикли, рекомендували заряджати їх в дилерських центрах.

Harley-Davidson робить ставку на електромотоцикли, щоб залучити нових покупців. Для замовлення LiveWire доступний з початку року, його ціна - 29,8 тисячі доларів. Як писало Reuters, така ціна може відлякати клієнтів, оскільки вона порівнянна з вартістю Tesla Model 3.

За підсумками першого кварталу 2019 року глобальні продажі компанії знизилися на 3,8 відсотка, а в США - на 4,2 відсотка. На тлі загального падіння Harley-Davidson вирішив переорієнтуватися на інші ринки.