Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Хірург запідозрив Райкіна в бажанні перетворити Росію в стічну канаву

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
25.11.2016 07:39

Лідер мотоклубу «Нічні вовки» Олександр Залдостанов відповів художньому керівникові театру «Сатирикон» Костянтину Райкіна, який виступив проти закриття вистав «групками ображених нібито людей». Свою думку байкер, також відомий як Хірург, висловив в бесіді з «Національною службою новин» (НСН).

«Диявол завжди спокушає свободою! А під виглядом свободи ці райкіни хочуть перетворити країну в стічну канаву, по якій текли б нечистоти », - вважає Залдостанов.

Він пообіцяв зробити все, щоб захистити росіян «від американської демократії, незважаючи на всі їхні репресії проти волі, які вони поширюють по всьому світу». «Ми будемо цю свободу захищати. У нашій країні вона дійсно є. Райкіныв в Америці б не існувало, а у нас вони є », - сказав Хірург.

Байкер також пообіцяв висловити художньому керівнику «Сатирикону» все при особистій зустрічі, а не через заочні діалоги. «Це принципові речі, за якими не може бути компромісу!» - Додав він.


Райкін висловив стурбованість спробами різних громадських організацій тиснути на мистецтво і театр зокрема на VII з'їзді Спілки театральних діячів Росії 24 жовтня. Подібні дії він охарактеризував як «абсолютно беззаконні, екстремістські, нахабні, агресивні, що прикриваються словами про моральність, про мораль».

За його словами, російському суспільству загрожує повернення до порядків сталінських часів і цензурі, скасування якої в пострадянський час він назвав «найбільшою подією вікового значення».

Організація «Нічні вовки» була створена в СРСР в 1989 році. Залдостанов є одним з лідерів руху «Антимайдан» в Росії, мета якого - недопущення «кольорової революції».