Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Кастом LHS Acid King

PDF Друк E-mail
Автор: Антон МЕЛЬНИК   
08.09.2013 11:13

Щоб щось створити, іноді спочатку доводиться щось зламати. Для прикладу можна узяти кастом-байк Acid King, побудований хлопцями з «Left Hand Cycles». У минулому голландські фахівці зарекомендували себе прихильниками мінімалізму, який у результаті став їх фірмовою фішкою. В даному випадку LHC переділили мотоцикл Yamaha XS650, один з найпопулярніших байків серед любителів кастомайзінгу. Річ у тому, що японський мотоцикл оснащується прекрасним рядним двигуном і має шасі, яке легко піддається кастомізації.

На цей раз, Yamaha XS650 перероблений в кастом в стилі «Божевільного Макса», тоді як паливний бак, безумовно, є ключовим елементом дизайну. Він має специфічну обробку під іржу, завдяки якій мотоцикл вигладить старим в буквальному розумінні слова. У дизайні мотоцикла також є елементи скрамблера (сідло) і кафе рейсера (кліпони з вінтажними ручками), таким чином, кастом виглядає дійсно класно і незвично.

Інші деталі: конічні фільтри нульового опору, кастомний вихлоп з термострічкою і багато що інше.