Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Без людини мотоцикл в гонці не переможе

PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
29.08.2013 09:24

Мотоцикл для гонщика — вірний друг і союзник в досягненні перемоги і слави, при цьому професійні спортсмени завжди повинні пам'ятати, що без хорошого водія будь-який байк — неприборканий мустанг, повідомив  мотогонщик і засновник клубу "Ендуро-крос" в Примор'ї Олексій Осадчий.

"Гонщики дуже часто одушевляють свої мотоцикли. Розмовляють з ними перед заїздами, умовляють їхати швидше. Але для професійних спортсменів мотоцикл все ж таки не стільки друг, скільки саме напарник. Тобто без нього гонки не буде, але і сам гонщик повинен не сплохувати. Тому зайве олюднення машини теж не піде на користь", — повідомив співрозмовник сайта engenis.info.

За його словами, гонщик повинен бути готовий у будь-який момент поміняти свій байк, неважливо, з якої причини, а значить, зайва прихильність може нашкодити.

По темі: Європейський спідвей на просторах Львівщини

"Будь-які гонки — це серйозний спорт, а в ньому місця для емоцій мало. Тому коли професійних гонщиків починають тренувати, їм часто вселяють, що мотоцикли — це хороші друзі, але все, а не тільки один визначений. Якщо вони це розуміють, то стають переможцями", — відзначив співрозмовник.