Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Новий спосіб боротьби з порушниками швидкості

PDF Друк E-mail
01.12.2011 11:00

Новий спосіб боротьби з порушниками швидкостіПоліцейські в провінції Тханьхоа на півночі центральної частини В'єтнаму тепер ловлять гонщиків-байкерів при допомозі риболовних сітей.

До кінців сітки прив'язують вантажі, щоб вона добре розподілялася, і накидають її на не охочих зупинятися добровільно по сигналу вартового порядку порушників швидкісного режиму.  Сітка накидається з таким розрахунком, щоб вона обмотала заднє колесо апарату і примусила пілота зупинитися.


Подібними сітками забезпечені не тільки представники дорожньої поліції провінції, але і приблизно 150 так званих «нічних спостерігачів», які патрулюють гарячі точки міста, де люблять ганяти на байках і хуліганити.

Повідомлення про ефективність методу різняться. Як і про побічні ефекти - хтось говорить, що сітка не завдає шкоди мотоциклістам, інші пишуть про те, що декілька пілотів одержали незначні травми в результаті такого методу поліції.