Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Сучасні меблі: функціональність і естетика

PDF Друк E-mail
Автор: Ольга ДАХНО   
30.11.2016 06:16

На щастя, вже давно минули ті часи, коли меблі оцінювали лише з точки зору функціональності, тобто, чи буде зручно на них сидіти, лежати або зберігати речі. Сьогодні до меблів пред'являються значно більш високі вимоги. Безсумнівно, меблі повинні бути зручними, але, крім цього, вони повинні бути красивими і викликати естетичну насолоду. Сучасні виробники цих важливих предметів інтер'єру з року в рік вдосконалюють естетичну привабливість своєї продукції, а окремі її зразки є справжнім витвором мистецтва.

Історія меблів нараховує декілька важливих етапів, під час яких зовнішнього вигляду предметів меблів приділялася величезна увага. Справжніми шедеврами можна вважати різного роду лавки, крісла, столи, кушетки, скрині, виготовлені староєгипетськими майстрами. Їх особливість: пишне багатство декору. Як правило, такі меблі виготовляли з цінних порід деревини, шкіри або очерету, а оформляли скляними і фаянсовими елементами або дорогоцінними металами.

А в часи античності меблевому мистецтву приділено не меншу увагу, ніж архітектурі.

Йшли роки, одна епоха змінювала іншу. В залежності від культурних тенденцій, властивих конкретному періоду у розвитку людства, розвивалося і меблеве мистецтво, відображаючи основні тенденції своєї епохи. Під час лицарських походів на перший план вийшла меблі в стилі мінімалізму, яку було зручно перевозити. Зате меблі епохи бароко вражало своєю розкішшю, пишнотою і багатством декору.

Таким чином, історія меблевого мистецтва нерозривно пов'язана із загальною історією розвитку людства.

В пам'яті багатьох наших співвітчизників залишилися ще ті часи, коли купити меблі було не так просто. Сьогодні, купівля меблів пов'язана з однією-єдиною трудністю: проблемою вибору. Салони пропонують покупцям такий величезний асортимент гарнітурів та інших предметів меблів, що просто очі розбігаються. Ексклюзивні меблі з дорогих порід деревини, недорогі меблі або меблі за індивідуальним замовленням може собі дозволити кожен покупець, залежно від своїх уявлень і товщини гаманця.

На ринку представлені кухонні, дитячі та підліткові меблі, меблі для спальні, які, наприклад можна вибрати на сайті www.vladar-mebli.com.ua, а також комплекти меблів для передпокою, вітальні, кабінету та ін. Широкий асортимент предметів меблів тягне за собою здорову конкуренцію серед гравців на меблевому ринку. Як наслідок – модельні ряди меблів постійно оновлюються і поповнюються черговими новинками. Виробники, піклуючись про залучення клієнтів, покращують якість продукції, знижують ціни, оголошують різноманітні акції та розпродажі.