Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Легендарний російський мотоцикл продадуть американцям разом з дровами

PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2019 20:34

Російський виробник мотоциклів Ural представив лімітовану серію Adventure, доступну виключно на ринку США. Про це повідомляє КуПол.

Тираж мотоцикла буде обмежений 20 екземплярами. Від базової версії він відрізняється червоно-білим забарвленням з написом «Урал пригода» на візку, сидінням синього кольору, іншою вихлопною системою і регульованими амортизаторами. Разом з мотоциклом кожен покупець отримає намет і зв'язку дров. Вартість Ural Adventure становить 16 тисяч доларів.

Мотоцикл оснащений оппозітним двигуном об'ємом 750 кубічних сантиметрів, що забезпечує потужність в 42 кінських сили, і чотириступінчастою коробкою передач.

США, Канада, Австралія і країни Євросоюзу є основними ринками збуту для Ірбитського мотоциклетного заводу (ІМЗ), куди експортується до 97 відсотків вироблених мотоциклів. У Росії і СНД продаються лише близько трьох відсотків «Уралів».

У січні 2017 року США надійшла в продаж спеціальна версія мотоциклів Ural Ambassador Limited Edition, присвячена 75-річчю ІМЗ. У комплекті з мотоциклом поставлявся унікальний аксесуар - аптечка з пляшкою горілки під назвою First Aid ( «Перша допомога»), банкою сардин і жуйкою. Окремо придбати аптечку в Сполучених Штатах було не можна.