Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Hyosung GT650 2012 року

PDF Друк E-mail
03.02.2012 08:39

Hyosung GT650 2012 рокуHyosung GT650 зразка 2012 року пережив невеликий фейсліфтінг в порівнянні з попередньою моделлю. Зокрема, замість традиційної круглої фари головного кольору він одержав нову, сучаснішу фару іншої геометричної форми.

Та і в цілому загальний зовнішній вигляд байка став сучаснішим. Хоча вихлопна труба, по визнанню мотоекспертів, як і раніше виглядає недоладно і відразу видає приналежність мотоцикла азіатському (не японському) мотопрому.
Спочатку нова версія мотоцикла з'явиться на бразильському ринку, а потім дійде вже і до США і Європи.

Hyosung Corporation - корейський промисловий конгломерат, заснований ще в 1957 році. Працює в самих різних областях діяльності, від хімічної промисловості до індустріального машинобудування. Зокрема, виготовляє і мототехніку. Мотоцикли робляться зараз компанією Hyosung Motors & Machinery Inc., яка спочатку була підрозділом Hyosung Corporation, а в 2003 році відокремилася і стала самостійною фірмою. Починала вона з виробництва мотоциклів по кресленнях Suzuki, потім стала придумувати щось своє. У виробничій лінійці компанії - близько дюжини моделей мотоциклів, від спортбайків і класичних мотоциклів до круїзерів, і більше десятка моделей скутерів, а також декількох моделей квадроциклів.

У Європі один з основних ринків для мотоциклів Hyosung - британський. У Британії навіть є співтовариство власників байків цієї марки. На британському ринку зараз представлені одинадцять моделей мотоциклів компанії - круїзери, класичні байки і позашляхові мотоцикли, з об'емом двигуна від 125 до 700см3. Ціна на них коливається від 2 600 до 5 800 фунтів стерлінгів (від 3 000 до 6 750 євро).