Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 Внесение изменений в ПЗЗ Москвы


Designed by:

Середньорозмірні скутери Italjet

PDF Друк E-mail
13.02.2012 18:56

Середньорозмірні скутери ItaljetВ Italjet середньорозмірні скутери представлені моделлю Jack 125/150. Jack – скутер з оригінальним гратчастим передком, що чимось нагадує радіаторні грати автомобіля Mazda3. Ці вельми недорогі апарати, зокрема, можуть похвалитися чотиритактними двигунами, колісними дисками, п'ятиспиць, і великим зручним сидінням.

Крім того, з 2009 року на італійському ринку пропонується орієнтована на студентів модель Italjet College. "Коледж" випускається в трьох варіаціях – з моторами в 50 см3 (двотактний), 125 см3 і 150 см3 (чотиритактні). Всі моделі повітряноохолоджувані, а сидіння – бордового кольору. Модель оснащується двома дисковими гальмами, по одному диску на колесо. Безпека, практичність і якість властиве італійським скутерам Italjet доповнює вельми доступна вартість - від 1500 євро.