Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Європейська версія H-D Electra Glide Ultra Classic комплектується новим двигуном Twin-Cooled

PDF Друк E-mail
Автор: Юлія ДАХНО   
08.09.2013 11:06

Американський виробник Harley-Davidson анонсував модельний ряд 2014 роки, у тому числі і новий двигун «Twin-Cooled», який комбінує рідинне і повітряне охолоджування. Американські мотоциклісти можуть вибирати серед моделей Electra Glide Ultra Limited, CVO Limited і Tri-Glide, якщо хочуть оцінити новий силовий агрегат. Проте, у європейців вибір трохи більше, оскільки на європейську версію Electra Glide Ultra Classic теж встановлюється двигун Twin-Cooled.

Американська версія Electra Glide Ultra Classic оснащується модернізованим двигуном «High Output Twin-Cam 103», але для європейських мотоциклістів американський виробник підготував невеликий сюрприз, оснастивши мотоцикл мотором Twin-Cam 103 Twin-Cooled.

По робочому двигуни Twin-Cam 103 і Twin-Cam 103 Twin-Cooled не відрізняються (1690 см3), але версія з рідинним охолоджуванням має вищий ступінь стиснення 10:1 проти 9.7:1 у агрегату повітряноохолоджуваний. Очевидно, що легко-рідинне охолоджування працює ефективніше, тому двигуни Twin-Cooled краще підходять для країн з теплим кліматом. Серед інших плюсів можна відзначити нижчий рівень шкідливого вихлопу (надзвичайно актуально для Європи).

Чому H-D вирішили зробити американську і європейську версії Electra Glide Ultra Classic? Згідно з компанією з Мілуокі, таке рішення викликане психологією і перевагами американських споживачів. H-D вирішили трохи різноманітити вибір для американських клієнтів, і тому диференціювали модель Ultra Classic від моделі Ultra Limited, яка комплектується новим двигуном.

Джерело: http://jeepavts.com/