Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Що таке снігохід ?

PDF Друк E-mail
24.10.2011 11:06

Що таке снігохід і з чим його їдять ?Нині снігоходом прийнято називати маломірний транспортний засіб, що працює на рідкому паливі (бензині) і призначений для пересування по снігу і в окремих випадках по льоду. Переважна більшість снігоходів – одномісні або двомісні. У кожного снігохода є дві направляючі лижі для рулювання і провідна гусениця, що приводиться в рух двигуном. Оснащення кожного снігохода варіюється залежно від його призначення.

Що таке снігохід і з чим його їдять ?

Багато хто з тих, що проживають в московських і аналогічних широтах, сприймає снігохід виключно як розвагу, причому розвагу для людей з високими доходами, адже вартість апарату звичайно вимірюється декількома сотнями тисяч російських рублів.

Проте є райони, у тому числі і в Росії, в яких снігохід цілком може використовуватися (і дійсно використовується) як основний вид транспортного засобу. Здебільшого це, звичайно, північні території.

У ранніх моделях снігоходів використовувалася гумова гусениця, нині вони, в основному, виготовляються з куди міцніших кевларових з'єднань. Гусениці приводяться в рух двигунами, які у снігоходів бувають двотактними і чотиритактними. Спочатку використовувалися тільки перші, проте другі набирають все більшу популярність. Так, наприклад, японська Yamaha (один з провідних світових виробників снігоходів) останніми роками складає свою лінійку практично повністю з чотиритактних моделей. Фанати снігоходної справи знають, що використовувати їх залізних коней можна не тільки взимку. На снігоходах влаштовують дрег-рейсинги на траві, на асфальті і навіть на воді.