Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посиланняDesigned by:

Кітовий набір від Ghezzi-Brian для Moto Guzzi V11

PDF Друк E-mail
05.10.2011 12:12

Кітовий набір від Ghezzi-Brian для Moto Guzzi V11Бренд Ghezzi-Brian презентував кіт для тюнінгу, який дозволяє перетворити ваш нейкід Moto Guzzi V11 у повноцінний стрітфайтер.

Набір Furia Replica простий в установці і невпізнанно міняє зовнішній вигляд і внутрішню начинку мотоцикла. При цьому не потрібно проводити ніяких модифікацій оригінального байка.

У плані двигуна набір пропонує нові поршні, нові вали, нову камеру згорання і нову вихлопну систему. Все це дозволяє вичавити з легендарного V-Twin близько ста к.с.
У набір для переробки входять: обвіска кузова, передня обвіска, передній і задній підрамники, сидіння, оптика, паливний бак з насосом, захист, утримувач таблички номерного знаку, цифрова панель приладів (опціонально), передня вилка Mupo Superbike діаметром 43мм, багатопозиційний амортизатор Mupo, гальмівна система Brembo з радіальними супортами, загартовані алюмінієві колісні диски, алюмінієвий маятник, задній захист, що настроюється, з карбону. Ціна комплекту в Італії – 4 000 євро.