Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Тюнінгове крило для Kawasaki ZX10R 08 з Іспанії

PDF Друк E-mail
05.10.2011 13:18

Тюнінгове крило для Kawasaki ZX10R 08 з ІспаніїІспанська фірма Puig, якій цього року виповнюється 44 роки, випустила заднє крило для Kawasaki ZX10R 2008 року – частина мотоцикла, дизайн який нагадує деталі мотоциклів MotoGP.

Крило виготовлене із стійкого і пластичного матеріалу, надає мотоциклу агресивний вигляд і спортивний настрій. За розміром дане крило більше «рідного», краще захищає колесо, легко кріпиться.

Дана деталь має кращу обробку, відрізняється стильністью і якістю виконання. Ціна в Європі на чорну модель – 94,27 євро, на модель у сталевому кольорі – 110,70 євро.
Puig – компанія, головний офіс якої знаходиться в Барселоні. Заснована в 1964 році. Компанія займається виробництвом і продажею аксесуарів для мотоциклів, деталей, які захищають водіїв від вітру і холоду. Всі товари зроблені з якісних матеріалів, вони легко кріпляться, мають стильний зовнішній вигляд і надають вашому «коневі» спортивний характер і динаміку.