Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Новий амортизатор від компанії Пенске розроблений спеціально для супермото!

PDF Друк E-mail
05.10.2011 15:19

Новий амортизатор від компанії Пенске розроблений спеціально для супермотоАмериканська фірма Penske розробила спеціальний задній амортизатор для моделей супермото, які беруть участь в гонках. Постачання нового амортизатора вже почалися до Європи і, зокрема, до Великобританії, де дистрибьютером нового амортизатора буде фірма Reactive Suspension.

Новий амортизатор серії Supermoto укомплектований поршнем, дія якого визначається швидкістю амортизації. Пристрій забезпечує жорстку лінійну амортизацію низької швидкості на асфальтовому покритті, м'якшу амортизацію на бездоріжжі і запобігає виходу підвіски в крайнє положення, збільшуючи амортизацію високої швидкості при приземленні байка після стрибка.
На відміну від стандартної висоти, новий амортизатор зменшує висоту підвіски на 25 мм, але оснащений регулятором висоти, який дозволяє змінити положення підвіски ще на 30 мм, не знімаючи амортизатор і не регулюючи попереднє навантаження пружини.

В амортизатора регулюються компресійна амортизація високої і низької швидкостей і зусилля відбою. В порівнянні із стандартним пристроєм новий амортизатор легше на 1 кг, а опційний варіант Supermoto з титановою пружиною знижує вагу приблизно на 2,5 кг

Амортизатор Penske серії Supermoto коштує 695 фунтів стерлінгів, включаючи ПДВ. У Великобританії нові амортизатори продає фірма Reactive Suspension.