Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Shell виводить на російський ринок лінійку масел для мототехніки Shell Advance

PDF Друк E-mail
05.10.2011 16:24

Shell виводить на російський ринок лінійку масел для мототехніки Shell AdvanceМотоциклісти, як правило, люди захоплені, для яких мотоцикл – не тільки засіб пересування, а спосіб життя, пристрасть, живе втілення потужності і швидкості.

Багато хто з них обслуговує свою техніку самостійно, не довіряючи нікому, навіть досвідченим професіоналам. Це торкається і вибору масла, перед яким ставляться два основні завдання: довготривалий захист агрегатів і можливість повністю реалізувати закладені в сучасних мотоциклах потужність і гоночні здібності.
З цим завданням успішно справляються змащувальні матеріали Shell Advance, що вже заслужили довіру власників мотоциклів і фахівців в США і країнах Західної Європи. Тепер і у російських байкерів з'явилася можливість використовувати ці унікальні високотехнологічні масла в обслуговуванні своїх мотоциклів.

Асортимент моторних масел для чотиритактних і двотактних двигунів здатний задовольнити запити практично будь-якого покупця:

Shell Advance Ultra 4 (10W-40 і 15W-50) – унікальне повністю синтетичне масло з надвисоким індексом в'язкості. Гарантує максимальний захист високофорсованих 4-хтактних двигунів з водяним і повітряним охолоджуванням, зокрема спортивних і з турбонадувом і забезпечує чудову роботу муфти і коробки передач. Ідеально підходить як для гонок, так і для дорожньої експлуатації.

Shell Advance VSX 4 (10W-40)
– синтетичне масло з виключно стабільним індексом в'язкості для надійного захисту високооборотних 4-хтактних двигунів, зчеплення і корбки передач в будь-яких умовах експлуатації.

Shell Advance Ultra 2 – повністю синтетичне масло преміум-класу з ідеальним поєднанням поліізобутиленового базового масла і вивіреної композиції присадок. Дозволяє повністю реалізувати потужність 2-хтактного двигуна в будь-яких умовах експлуатації.

Shell Advance VSX 2 – напівсинтетичне масло для 2-хтактних двигунів мотоциклів вищого класу. Продовжує ресурс двигуна, знижує димність вихлопу, а також забезпечує високий рівень самозмішування з бензином.

Shell Advance Scooter
– бездимне напівсинтетичне масло для 2-хтактних двигунів моторолерів і скутерів. Дозволяє тримати свічки запалення і двигун в ідеальній чистоті, а також запобігає утворенню відкладень у випускному тракті.

Крім того, лінійка включає трансмісійні рідини, масла для човнових моторів, гідромотоциклів і снігоходів, а також засіб по догляду за мотоциклом.

Всього на російському ринку з'явиться 16 найменувань змащувальних матеріалів, що мають відповідні міжнародні сертифікати, допуски API, JASO і по більшості показників перевершують вимоги мотоциклів ведучих виробників.

Мабуть, кращим показником високої якості масел Advance є тісна співпраця Shell з гігантами мотоциклетного ринку: масла рекомендовані для експлуатації мотоциклів таких топ-марок, як Ducati і KTM, а технологія виробництва, якість і справді гоночний характер продукції були неодноразово випробувані в екстремальних умовах змагань класу MotoGP.