Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Гідроцикли: управління гідроциклом

PDF Друк E-mail
03.10.2011 20:23

управління гідроцикломЗагальні рекомендації

Для того, щоб повною мірою відчути радість і задоволення, що відчувається при катанні на гідроциклі, і скористатися всіма чудовими можливостями, які надає гідроцикл для розваг на воді, ви ПОВИННІ знати і неухильно дотримувати певні правила техніки безпеки. Деякі правила безпечного поводження з гідроцикпом і водіння на воді можуть бути для вас новими і незнайомими, інші відомими або цілком очевидними. У будь-якому випадку ми наполягаємо на тому, щоб ви повністю прочитали даний розділ до того, як приступите до експлуатації гідроцикла. Недотримання заходів безпеки і діючих правил може привести до травмування і навіть загибелі людей, що знаходяться на воді.

Оскільки об'єм даного розділу Керівництва обмежений, настійно рекомендуємо звернутися за додатковою інформацією в місцеві організації, що займаються підготовкою водіїв маломірних суден.

Ми також радимо вам пройти повний курс навчання за правилами безпечного водіння і експлуатації маломірних суден і одержати відповідне посвідчення. Вивчіть вимоги діючих у вашій місцевості нормативних документів по експлуатації маломірних суден.

Ваш гідроцикл по своїх динамічних властивостях може набагато перевершувати інші апарати, з якими ви мали справу раніше. Тому не рекомендується використовувати гідроцикл Yamaha  новачкам і малодосвідченим водіям.

Ознайомтеся із змістом застережливих табличок, які є на самому гідроциклі, і дотримуйте всі приведені там рекомендації.Вивчіть призначення всіх органів управління і набудьте стійких навичок управління гідроциклом, перш ніж взяти на борт пасажирів або відправитися в тривалу прогулянку. Якщо у вас не було можливості освоїти водіння гідроциклу на водній базі дилера, виберіть відповідну акваторію і обов'язково потренуйтеся самостійно (без пасажирів). При цьому ви повинні повністю звикнути до реакцій апарату на дії кермом і важелем дросельної заслінки. Ви як водій повністю відповідаєте за безпеку експлуатації гідроциклу. На борту гідроцикла обов'язково повинні знаходитися засоби захисту і порятунку, передбачені місцевими нормами і правилами. Всіх, хто користується вашим гідроциклом, познайомте з правилами безпеки, роз'ясніть необхідність їх строгого дотримання.