Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Квадроцикли
Дитячі квадроцикли Polaris. PDF Друк E-mail
04.10.2011 14:38

Дитячі квадроцикли Polaris зроблені повністю за зразком і подібності дорослих моделей, тільки поменше і з меншою потужністю. Якщо їх поставити поряд, то вони будуть зовні невідмінними від відповідних дорослих побратимів інакше окрім як по габаритах.

Дитячі квадрики Polaris спортивні (моделі Outlaw 50 і Outlaw 90) і утилітарні (Sportsman 90).

Outlaw 50. У США цей апарат позиціонується як квадроцикл для найменших. В інструкції написано, що ним можуть користуватися діти у віці вже від 6 років. Цей квадроциклик йде в двох кольорах – "хлоп'ячому" (поєднання червоного і білого) і "дівчачому" (рожевий).

Читати більше...
 
Двомісні квадроцикли Polaris PDF Друк E-mail
04.10.2011 11:34

Двомісні квадроцикли PolarisКвадроцикли Polaris Ranger займають особливу нішу двомісних мотовсюдиходів з розташуванням сидінь поряд один з одним. Цей апарат позиціонується як єдиний в світі 2-місцевий всюдихід з поперечною посадкою.

Polaris Ranger буває 500, 700 і 800 серії. Остання – найновіша по дизайну. Вона ж – в першу чергу, пасажироорієнтована. Це здебільшого розважальний апарат. Він випускається під позначенням Ranger RZR. Двигун – 2-циліндровий, 4-тактний, об'ємом 760 кубиків. Об'єм бака – 27,4 л. Електростартер. Трансмісія автоматична з варіатором, 5 режимів – паркінг, реверс, нейтраль, дві передачі вперед. Хід передньої підвіски – 229мм, задньої – 241мм. Колісна база – 1956мм.

Читати більше...
 
Спортивні квадроцикли Polaris. PDF Друк E-mail
04.10.2011 10:18

Спортивні апаратиСпортивні апарати даного американського виробника представлені, в першу чергу, лінійкою Outlaw. У лінійці 2008 року це три апарати – Outlaw 450MXR, Outlaw 525S і Outlaw 525IRS. Всі три квадрики оснащені двигунами КТМ.  

450 MXR – машина, заточена на швидкість. Двигун об'ємом 448 кубиків, 4-тактний, з рідинним охолоджуванням. Колірне рішення – тільки поєднання білого і червоного. Привід – ланцюг. Електростартер є. Коробка передач – 5-швидкісна з реверсом. Перемикання ручне. Ніяких допоміжних систем типу системи гальмування двигуном (EBS) або системи активного управління спуском (ADC) не передбачено.

Читати більше...
 
Квадроцикли Polaris (США) PDF Друк E-mail
04.10.2011 09:11

Утилітарні і туристичні квадроцикли PolarisКомпанія Polaris Industries виготовляє і продає квадроцикли з 1985г. У 2005 році ця американська компанія зробила свій 2-мільйоний квадрик. З 1997 року випускається особливий клас мотовсюдиходів, що одержав позначення Polaris Ranger – двомісні апарати з сидіннями, розташованими поряд, а не одне за одним.

Утилітарні і туристичні квадроцикли Polaris. Основна серія квадроциклів Polaris – це апарати під назвою Sportsman. Відрізняються один від одного машини цієї серії, в основному, двигунами.

Читати більше...
 
Вибір квадроцикла PDF Друк E-mail
04.10.2011 09:07

квадроцикли японських марокПри виборі квадроцикла (мабуть, як і при виборі будь-якої іншої техніки) перше питання, на яке потрібно відповісти потенційному покупцю, це навіщо йому потрібен такий агрегат. Можливо, поганяти по перетнутій місцевості на стійкішому аналогу мотоцикла – це буде один варіант квадрика. Можливо, для комфортних подорожей на дальні відстані у віддалених районах – це інший варіант. Можливо, для роботи на присадибній ділянці або просто для пересування по ній – третій варіант. Або просто попонтуватися – тоді четвертий.

При виборі квадроцикла варто звертати увагу не тільки на марку, але і на основні характеристики і навіть на країну-виробника. Наприклад, американські квадроцикли (Arctic Cat, Polaris) – це завжди більший об'єм двигуна, більша витрата, більша вага і більша потужність.

Читати більше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 3