Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Турецький дизайнер розробив «мотоцикл Бетмена» для BMW

PDF Друк E-mail
Автор: http://engenis.info   
30.11.2016 06:49

Турецький дизайнер Мехмет Ердем розробив для німецької компанії з виробництва автомобілів і мотоциклів BMW концепт-байк під назвою Titan. Про це повідомляє Luxurylaunches.

Натхненням для дизайнера послужили транспортні засоби, що використовуються героєм коміксів і серії кінофільмів про Бетмена (Людину-кажана), а також обриси тіла великої білої акули. «Titan не призначений для рутинних щоденних поїздок, він заснований на мрії, в якій є тільки одна складова: швидкість», - цитує видання Ердема.

Ердем вже розробив кілька концептів мотоциклів для BMW, чи будуть вони втілені «в металі», залишається невідомим.

Концерн BMW активно співпрацює з молодими дизайнерами і художниками. Так, в цьому році на честь відкриття фестивалю фотографій Rencontres d'Arles у французькому Арле фірма випустила спільно з авангардним італійським журналом Toilet Paper незвичайну версію автомобіля BMW - BMW i3 «Спагеті-кар». Також у компанії є спеціальна колекція Art Cars, в яку входять автомобілі марки, декоровані відомими сучасними художниками.