Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 кеды Converse


Designed by:

Влада Красноярська купить для поліції нові мотоцикли BMW

PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
26.01.2019 07:55

Для мотовзводу ГІБДД адміністрація Красноярська має намір закупити нові мотоцикли BMW. Кошти вже закладені в міський бюджет, повідомляє ресурс Newslab.ru.

За даними інтернет-газети, мотовзводу при красноярської дорожньої поліції з'явився в 2008 році. Мерія закупила для нього тоді 10 мотоциклів BMW за 10,5 мільйона рублів, пояснивши необхідність такого підрозділу дедалі більшій кількості мотоциклістів.

«На сьогодні ця техніка повністю зношена і потребує заміни, - цитує ресурс першого заступника глави Красноярська Владислава Логінова, - до того ж за минулі роки число мотолюбителів в Красноярську ще більше зросла, а значить доцільно збільшити і розмір мотовзводу».

Вибір німецької марки чиновник пояснив тим, що тільки ці мотоцикли мають можливість установки на них акредитованого в Росії обладнання, необхідного для діяльності поліції (проблискових маячків, радіостанцій і так далі).

У місцевому бюджеті на ці цілі вирішили виділити 8,5 мільйона рублів. На цю суму планується купити чотири нових мотоцикла BMW. Однак не відомо, чи піде нова техніка на заміну старої або на збільшення чисельності мотовзводу.

При цьому далеко не всі представники місцевої влади згодні з такими витратами. «Сьогодні Красноярську не вистачає коштів на сквери, на розселення з аварійного житла, а замість цього в бюджет закладають покупку мотоциклів BMW для поліції», - заявив депутат міськради від ЛДПР Роман Крастелев. За його словами, це не єдиний приклад незбалансованості бюджету і приймати його в такому його вигляді було не можна.

Бюджет Красноярська на 2019 рік був прийняв 18 грудня 2018 року зі нульовим дефіцитом - його доходи і витрати складуть по 29 мільярдів рублів.