Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Російський мотоцикл з радянським мотором спробує встановити рекорд швидкості

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
30.11.2016 06:42

Російська майстерня Fine Custom Mechanics розробила унікальний мотоцикл Bonny, на якому буде зроблена спроба встановити рекорд швидкості на соляному озері в Бонневіль (штат Юта, США) під час «Тижня швидкості» (Bonneville Speed Week). Це перший російський мотоцикл, допущений до старту Бонневільської гонки, повідомляється в прес-релізі, надісланому до редакції engenis.info.

Для створення Bonny було використано максимально можливу кількість деталей, вироблених в СРСР і Росії, зокрема двигун мотоцикла М-72 1956 року народження, який перебував на озброєнні радянської армії. Проект майстерні Fine Custom Mechanics під керівництвом Сергія Мальцева і Михайла Антонова отримав назву «Bonny їде в Бонневіль».

Компанія-виробник взуття Ecco стала партнером проекту Fine Custom Mechanics і випустила до перегонів в Бонневілі лімітовану колекцію футболок з бавовни із зображенням мотоцикла Bonny. Футболки п'яти розмірів і трьох кольорів з'являться в продажу у магазинах Ecco наприкінці 2016 року.

Fine Custom Mechanics - російська компанія, що займається тюнінгом, кастомізацією та виготовленням мотоциклів за індивідуальним замовленням. Володар титулу «Кращий мотоцикл» виставки Super Car & Bike (2007).