Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Ducati Scrambler бути

PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
08.09.2013 11:30

Ми вже писали про плани Ducati про розширення лінійки мотоциклів за рахунок скремблера — рідкісного нині птаха в шоу-румах офіційних дилерів. І ось інформація підтверджується.

Інсайдерська інформація від людей, близьких до проекту, підтверджує — скремблер повинен бути готовий вже наступного року. Більш того — разом з мотоциклом безпосередньо фабрика у Болоньї готує безліч аксесуарів, заводського тюнінгу і екіпіровки. У планах — створити цілий тренд з найменуванням «Scrambler».

На мотоцикл не буде встановлений двигун від Monster 696, як це передбачалося раніше, але буде використаний могутніший мотор від «середнього брата», Monster 796, з його 87 кінськими силами.

Ducati ще в березні 2013 року була зареєстрована торгова марка «Scrambler». Її планувалося використовувати для цілого списку товарів, що включає не тільки мотоцикли, але також іграшки, одяг, товари з шкіри і навіть косметику. Це і є пояснення того, навіщо це було зроблено настільки наперед — з появою нової моделі вже буде готовий повний асортимент запасних частин і аксесуарів.

Ми вже розповідали про новий великооб'ємний Monster з двигуном Testastretta 11, який встановлюється зараз на Diavel і Multistrada. Після появи в 2013 році нового Hypermotard з «водяним» мотором з робочим об'ємом в 821 см? цей двигун з легкістю може замінити «повітряний» двигун Мonster 796, який, у свою чергу, перекочує на Scrambler. Що ж, цілком логічно — два клапани на циліндр, повітряне охолоджування — цьому ветерану, що по суті врятував свого часу Ducati від розорення, саме місце на мотоциклі в ретро-стилі.

Як би там не було, офіційної інформації все ще немає. «Ми не обговорюємо чутки про підготовлювані до випуску нові моделі», — така відповідь офіційних осіб з Болоньї.