Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

В'єтнамська фірма випустила футуристичний мотоцикл

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
30.11.2016 06:23

В'єтнамське ательє з кастомізації мотоциклів Bandit9 показало свій новий проект - EVE Liquid Black. Про це повідомляє Highsnobiety.

Мотоцикл створений на базі серійного байка Honda Supersport з двигуном робочим об'ємом 125 кубічних сантиметрів. Виготовлена вручну сталева рама-монокок, що служить одночасно паливним баком, має кулевидну форму. Сидіння оббите чорним денімом. В обробці мотоцикла використано чорне хромування. Технічні характеристики мотоцикла не розкриваються, машина буде випущена в кількості дев'яти екземплярів. Ціна кожного - 10,4 тисячі доларів.

Bandit9 - в'єтнамська компанія, що займається кастомізацією серійних мотоциклів. Заснована в 2011 році в місті Хо-Ші-Міні колишнім креативним директром рекламного агентства Деріл Віллануева. За словами Віллануева, мета фірми - «скоротити розрив між уявою і реальністю, змінюючи правила, а іноді і закони фізики».