Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Кастом Officine RossoPuro Big Red на базі Buell X1

PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
08.09.2013 11:40

Кастом-байк Officine RossoPuro Big Red — черговий проект італійського майстра Філіппо Барбакане (Filippo Barbacane). На цей раз, він вибрав як донора екстраординарний мотоцикл Buell X1, який оснащується модифікованим двигуном Harley-Davidson Sportster 1200 V2, що виробляє з головкою циліндра Buell Thunderstorm потужність 95 к.с.

Тюнінг Buell X1 — не найпростіше завдання, але Філіппо Барбакане знайшов спосіб здійснити задумане, тобто об'єднати агресивний дизайн донора з фірмовим стилем Officine RossoPuro. З модернізацій можна виділити нову 50-мм вилку Marzocchi (замість 41-мм Showa), амортизатор Ohlins, гальмівну систему Brembo, литі алюмінієві колеса, алюмінієвий підрамник, кастомне сідло, цифрове табло Motogadget і т.д.

Що стосується двигуна, Філіппо встановив масляний радіатор Jagg. Але ключовим моментом, звичайно ж, є класичне біло-червоно-синє фарбування.