Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Падіння пілота з літаючого російського електромотоцикла потрапило на відео

PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
26.06.2020 17:01

У Дубаї пройшли випробування літаючого електромотоцикла російської компанії Hoversurf Scorpion. Відео польоту є на YouTube-каналі проекту.

На кадрах видно, як пілот піднімає в повітря мотоцикл з чотирма гвинтами, який працює за принципом квадрокоптера. Чоловік спочатку намагається балансувати на висоті, однак після невдалої спроби приступає до зниження. При посадці апарат пошкоджує задню частину і руйнується. Видання New Atlas зазначає, що пілот не постраждав.

Літаючий електромотоцикл був представлений HoverSurf спільно з поліцією Дубая в 2017 році. Байк, призначений для патрулювання місцевості, розрахований на одного або двох пасажирів загальною вагою до 300 кілограмів, а також підтримує дистанційне керування. Він може пролетіти до шести кілометрів на швидкості 70 кілометрів на годину. Крім того, він може пересуватися по землі в режимі звичайного мотоцикла і таким чином заряду вистачить на вісім годин з максимальною швидкістю в 200 кілометрів на годину.