Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Данці перетворили мотоцикл Yamaha у «звіра-макаку»

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
30.11.2016 07:01

Копенгагенська майстерня Wrenchmonkees, що займається кастомізацією мотоциклів, показала спеціальну версію байка Yamaha XSR900, що отримала назву Monkeebeast (можна перекласти як «звір-макака»), повідомляє Classic Driver.

Данські умільці переробили звичайний міський байк під позашляхову машину, здатну брати участь в змаганнях з ендуро. Пофарбований в чорний колір мотоцикл оснащений 17-дюймовими колісними дисками Borrani з дев'ятиміліметровий спицями з нержавіючої сталі і чорними ковпаками і шинами Continental TKC. Також мотоцикл обладнаний спеціальним сідлом оригінальної конструкції Wrenchmonkees. Чи піддавалася модифікації ходова частина, не повідомляється.

Мотоцикл існує в єдиному екземплярі, але власники майстерні планують передати специфікацію фірмі Yamaha, з тим, щоб власники байків цієї моделі могли самостійно переробити свої машини. Monkeebeast був створений в рамках програми Yamaha Yard Built, організованої японським виробником мотоциклів для заохочення розробки унікальних кастомних версій Yamaha.

Чи буде мотоцикл виставлений на продаж, не повідомляється, як і можлива ціна на нього. Вартість кастомізації в майстерні Wrenchmonkees зазвичай становить від 10 до 20 тисяч євро (без урахування вартості самого мотоцикла).

Майстерня Wrenchmonkees була відкрита в Копенгагені у 2008 році двома ентузіастами кастомних мотоциклів - Пером Нільсеном і Ніколасом Бехом. На даний час майстерні були перероблені близько 80 мотоциклів різних марок.