Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

BMW створив мотоцикл для серфінгістів

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
30.11.2016 07:13

Німецький автоконцерн BMW представив концепт мотоцикла Concept Path 22, який, за твердженням виробників, підійде для серфінгістів. Прем'єра моделі відбулася на автосалоні у Франкфурті, повідомляє Gizmag.

Паливний бак і фару розписав художник Ніко Склейтер, відомий під псевдонімом Ornamental Conifer. У створенні моделі також брав участь фахівець по дошках для серфінгу Мейсон Драйер (Mason Dryer), який виготовив декілька серфборд для Concept Path 22.

Концепт сконструйований на основі мотоцикла R nineT і розрахований на їзду по бездоріжжю. Від попередника він запозичив двоциліндровий мотор об'ємом 1170 кубічних сантиметрів (потужністю до 110 кінських сил), трубчасту раму і телескопічну (подовжену) вилку, яка утримує переднє колесо.

Ще одна особливість - тримач дошки для серфінгу з шліфованого алюмінію і шкіри. Його можна адаптувати під розмір дошки, а якщо він не потрібен - скласти і зняти.