Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 Краска полифан для разметки дорог prodcon.ru.


Designed by:

Московських байкерів пустять на виділені смуги

PDF Друк E-mail
Автор: Данило ЯНЕНКО   
15.04.2013 09:25

Влада Москви як експеримент має намір дозволити мотоциклістам їздити по виділених для громадського транспорту смугах, пише газета "Коммерсант". Домовленість про проведення експерименту була досягнута у ході зустрічі представників руху "Мотогромадяни" з керівником департаменту транспорту Москви Максимом Ліксутовим.

На думку байкерів, мотоцикли не створюватимуть перешкод громадському транспорту, оскільки по ширині схожі з скутерами і мопедами, яким їздити по виделінкам дозволено. Крім того, "Мотогромадяни" заявили, що в Норвегії, Польщі і Великобританії мотоциклістам дозволено виїжджати на виділені смуги. Нарешті, байкери вважають, що допуск мотоциклістів на виділені смуги знизить кількість ДТП.

Московська влада наразі скептично ставиться до ідеї допуску мотоциклів на виділені смуги. Мотоциклістам буде дозволено виїжджати на виделенку на Озерній вулиці. За словами Ліксутова, експеримент проводитиметься до закінчення мотосезону, "щоб громадяни переконалися, що мотоцикл і автобус в смузі не уміщаються і це зовсім небезпечно".

Керівник департаменту транспорту, проте відзначив, що влада погодилася на проведення експерименту з метою популяризації мотоциклів. Розвиток такого транспорту на користь міста, оскільки мотоцикли "займають менше місця, ніж автомобілі".

Виділені смуги з'явилися в Москві восени 2011 року. В даний час в експлуатації знаходяться вісім таких смуг. По таких смугах, крім автобусів і тролейбусів, дозволено їздити скутерам, мопедам, таксі (за винятком виділенок із знаком "Цеглина") і приватним легковим автомобілям (по вихідних днях).