Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Найшвидший сліпий мотоцикліст

PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
08.09.2013 11:01

39-річний Стюарт Ганн з Единбурга встановив на своєму Suzuki Hayabusa рекорд швидкості. Але є одне «але» — Стюарт вже п'ять років нічого не бачить.

Одинадцять років тому Стюарта на його мотоциклі збив автомобіль. Наслідки були сумні — перелом хребта в двох місцях, роздроблення ребер і ключиці. Праву половину тіла мотоцикліста паралізувало. На цьому нещастя не закінчилися — через шість після аварії він втратив зір із-за ускладнень, викликаних одержаними травмами.

Проте він не здався. Пройшовши курс реабілітації, він частково відновив працездатність правої руки. Це дозволило йому повернутися до улюбленого захоплення і знов сісти в сідло мотоцикла.

І ось йому вдалося майже неможливе — розігнатися на своєму GSX1300R до 270 кілометрів в час. Йому допомагав його батько — Стюарт орієнтувався на підказки, які він чув по радіозв'язку. Батько їхав поряд і стежив за тим, щоб Ганн-молодший не відхилявся від курсу.

«Хочу довести людям, які осліпнули або стали інвалідами, що не можна опускати руки. Нещастя не повинне змінити або обмежити ваше життя», — розповів рекордсмен з Шотландії.