Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Лідер групи «Нещасний випадок» відповів на образи Хірурга

PDF Друк E-mail
Автор: engenis   
25.11.2016 07:34

Музикант Олексій Кортнєв прокоментував висловлювання байкера Олександра Залдостанова, також відомого як Хірург, який облаяв групи «Нещасний випадок» за кліп «Патріот». Про це в четвер, 24 листопада, повідомляє КуПол.

«Нам зовсім не образливо. Просто, коли людина називає мудаками людей, яких, за його ж словами, він сам не знає, звідки він у такому разі черпає інформацію про те, що вони мудаки?» — зазначив Кортнєв. За його словами, ображатися на слова Залдостанова нерозумно.

«Ми ж граємо музику для інтелектуальних людей. Тому те, що нас не знає Хірург, це цілком природно», — підкреслив співак.

Лідер «Нещасного випадку» порівняв інцидент з цькуванням поета і письменника Бориса Пастернака. «Це все дуже нагадує 60-ті роки минулого століття, коли наші співгромадяни по Радянському Союзу писали листи "Я Пастернака не читав, але засуджую", — заявив музикант.

Раніше 24 листопада лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов розкритикував колектив за кліп, в якому музиканти його пародіюють.

22 листопада група «Нещасний випадок» випустила відео на композицію «Патріот», в якому посміялася над гомофобією та вітчизняної попсою. Композиція закінчується словами: «Завжди вилазить вперед ось такий патріот-ідіот, ча-ча-ча». Отаман православного союзу козаків «Ірбіс» Андрій Поляков пообіцяв перевірити кліп на екстремізм і пригрозив музикантам кримінальною справою.

Кортнєв пояснив, що пісня закликає створювати щось на благо народу, а не просто говорити. Всі з перерахованих персонажів композиції можуть бути справжніми патріотами, якщо вони не тільки займаються риторикою, але й працюють на благо Батьківщини, сказав співак.