Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

У Тульській області стартував проект «Шолом - всьому голова»

PDF Друк E-mail
Автор: Петр ВИННИК   
04.08.2013 14:16

Державтоінспекція МВС по Тульській області нагадує про необхідність використання мотошолома і захисту в поїздках на «залізних конях»

У Тульському регіоні за короткий мотосезон відбулося понад 300 ДТП з участь мотоциклів і скутерів, в яких 19 туляків загинули, а 178 одержали важкі травми.З метою боротьби з мотоциклістами, які нехтують правилами власної безпеки, співробітники Державтоінспекції планують низку заходів.

По-перше, в області з'явиться зовнішня реклама, яка нагадуватиме про правила дорожнього руху для водіїв скутерів і мотоциклів, пройдуть брифінги і круглі столи з питання безпеки водіїв мототранспорту і спеціальні рейди з виявлення порушень ПДР, зокрема неповнолітніми.

По темі: У Львові триває операція "Скутер"

По-друге, всім підліткам пропонують прийняти участь в конкурсі «Шолом – всьому голова», який доведе, що мотошолом і захист – це не тільки безпечно, але і модно.

Для участі потрібно розфарбувати або прикрасити свій мотошолом, сфотографуватися з ним і викласти знімок в галерею конкурсу в соціальних мережах (https://www.facebook.com/bezdtp/app_448952861833126 або https://vk.com/topic-13144813_28746470). Учасника, що набрав більше всього голосів, чекає приз – новий скутер. Завантажувати свої фото можна до 1 вересня. Варто звернути увагу, якщо учаснику немає 18 років, то реєструватися для участі в конкурсі необхідно його батькам.

По-третє, завтра о 16.00 в Тулі мотогрупа 1 Про ДПС спільно із співробітниками інспекції у справах неповнолітніх проведе рейд з виявлення порушень ПДД підлітками – водіями мопедів,  які не використовують мотошолом.

Читайте також: У Львові чоловік на швидкості злетів з мотоцикла

- Наша мета - ще раз нагадати про те, як важливо дотримувати елементарні правила безпеки на такому засобі пересування, як мотоцикл, мопед або скутер, - повідомили в прес-службі міністерства.