Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Триста байкерів зібралися на акцію в Сергіевому Посаді

PDF Друк E-mail
Автор: Олег ІОНОВ   
04.08.2013 14:29

Близько трьохсот байкерів зібралися 3 серпня в Сергієвому Посаді на панахиду по своєму товаришу Леоніду Фролову, убитому в місті в бійці влітку 2012 року. Про це повідомляє criminalss.net з посиланням на учасника акції Арсенія Райського.

Байкери також відвідали молебень «на славу російського духу і торжества справедливості» і поклали квіти до місця смерті Фролова у торгового комплексу на вулиці Прикордонна.

Біля Троїце-Сергіевої Лаври почали збір підписів під зверненням в прокуратуру, поліцію і уряд Московської області з вимогою переглянути вирок Бахтіяру Алієву, визнаному винним у вбивстві Фролова. Як повідомив співрозмовник інтернет-видання criminalss.net, звернення підписали 500 осіб. Передбачається, що наступного тижня збір підписів продовжиться у Москві.

Вирок відносно уродженця Азербайджану Бахтіяра Алієва був ухвалений 31 липня. Суд визнав його винним в спричиненні смерті з необережності і засудив до року увязнення в колонії-поселенні. При цьому Алієв вже відбув велику частину терміну, оскільки знаходився під вартою в ході слідства з вересня 2012 року.

Справа, яка спочатку була порушена за статтею «умисне спричинення шкоди здоров'ю, що призвело до смерті людини», згодом була потім перекваліфікована. Таким чином, максимальний можливий термін покарання для Алієва скоротився з 15 до двох років позбавлення волі.

Бійка, в ході якої був убитий Фролов, відбулася в Сергієвому Посаді 30 червня 2012 року. Причиною конфлікту імовірно стала спроба байкера прогнати мігрантів, які сіли на його мотоцикл. Один з них, Алієв, ударив Фролова в обличчя, після чого байкер впав, стукнувшись головою об асфальт. Через декілька днів потерпілий помер у лікарні.