Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Керамічна плитка – чудовий матеріал для оздоблення приміщень

PDF Друк E-mail
Автор: Петро ВИННИК   
07.12.2016 06:17

Незважаючи на те, що керамічна плитка належить до числа найдавніших будівельних матеріалів, вона як і раніше сучасна і популярна серед покупців, оскільки володіє безліччю переваг. Керамічна плитка – міцна, вогнетривка, стійка до вологи і хімічного впливу, естетична та гігієнічна, довговічна та зручна в експлуатації. Її використовують для облаштування стін і підлог у житлових, офісних та громадських закладах різного призначення. В основі виробництва цього популярного матеріалу лежать натуральні природні інгредієнти – глина, вода, пісок, шпат та інші компоненти, які піддаються випаленню.

Для виготовлення плитки застосовують технологію подвійного (бікоттура) і одинарного (монокоттура) випалу. Сьогодні на ринку представлена плитка глазурована і неглазурована. У першому випадку – це матеріал, покритий шаром кольорового скла, завдяки якому плитка стає не тільки більш твердою і непроникною, але і естетичної і набуває особливий блиск і малюнок. Неглазуровані вироби, як правило, не мають малюнка. Покупці можуть придбати плитку як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, зокрема, незмінною популярністю користується продукція марки Tubadzin (Тубадзін), яка відрізняється високою вологостійкістю, шорсткою поверхнею та індивідуальним стилем, про що більше можна дізнатися на сайті http://postach.com.ua/.

Для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін, а також підлог, басейнів, сходів використовують клінкерну плитку, для виготовлення якої застосовують метод пресування. Основні характеристики плитки – низька пористість, зносостійкість і міцність. Одне з головних переваг цього матеріалу в тому, що йому можна надати будь-яку геометричну форму.

Також на ринку представлений такий вид плитки, як керамічний граніт, який проводиться з використанням найсучасніших технологій пресування і випалення. Отримана продукція відрізняється підвищеними технічними характеристиками, щільною структурою і довговічністю.

Для укладання плитки використовують спеціальні суміші або суміші на клейовій основі. Від якості монтажу цього будівельного матеріалу багато в чому залежать його подальші експлуатаційні властивості, тому довіряти такий відповідальний момент будівельних робіт, як укладання плитки, найкраще професіоналам.