Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Поліцейські мотоцикли визнані небезпечними для життя

PDF Друк E-mail
Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ   
15.04.2013 09:09

Поліцейські мотоцикли Honda Pan European ST1300, які використовуються поліцією Англії і Уельсу, є серйозною небезпекою для життя мотоциклістів, пише avtorun.info.

За інформацією видання, до такого висновку прийшов коронер Джеймс Еделей (James Adeley), який розслідував загибель 38-річного констебля Девіда Шріва (David Shreeve), що загинув  при падінні зі свого мотоцикла. Як повідомив Еделей, при розгоні до швидкості 170 кілометрів на годину мотоцикли цієї моделі починає сильно трясти і вони стають майже некерованими.

Розслідування показало, що цей ефект присутній тільки у поліцейської модифікації цієї марки мотоциклів, оскільки через вагу додаткового спорядження у неї зміщується центр тяжіння. У Асоціацію начальників поліції (Association of Chief Police Officers) був направлений наказ про вилучення з використання мотоциклів моделі Honda Pan European ST1300 до проведення детальнішого розслідування.