Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Старовинний мотоцикл BSA Sloper 1928

PDF Друк E-mail
Автор: Олена ДМИТЕРКО   
08.09.2013 12:03

BSA Sloper 1928 — один з найкрасивіших довоєнних мотоциклів, який в наші дні коштує на превеликий подив дешево. Вперше модель BSA Sloper з'явилася на ринку в 1927 році. Свою назву мотоцикл одержав за трохи незвичайний кут розташування двигуна, оскільки в ті роки більшість моторів встановлювалися або вертикально, або V-видно. По суті, модель BSA Sloper стала прикладом для багатьох інших виробників, які перейняли геометрію розташування мотора.

Мотоцикл BSA Sloper відрізнявся низьким центром тяжіння і відповідно хорошою керованістю. Модель проводилася до 1935 року практично без серйозних змін, але користувалася популярністю серед мотоциклістів, які цінували зручність і комфорт мотоцикла.

Представлений на фотографіях 557-кубовий мотоцикл BSA Sloper 1928 виставлявся в музеї Бруклендс з 1998 року. Найближчим часом його продадуть з аукціону «National Motor Museum Collectors’ Motorcycles» (Bonhams). Орієнтовна вартість: $7,000-7,800.