Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Російським членам «Нічних вовків» відмовили у в'їзді до Польщі

PDF Друк E-mail
Автор: engenis.info   
01.05.2017 05:57

Учасники міжнародного мотопробігу «Дороги Перемоги — на Берлін» з клубу «Нічні вовки» не змогли потрапити на територію Польщі. Про це в понеділок, 1 травня, повідомив агентству ТАСС представник руху Євген Строгов.Він розповів, що польська влада «не пропустила російських мотоциклістів за підозрою в причетності до екстремістської організації». При цьому учасники пробігу з європейських відділень мотоклубу, а також громадяни Білорусі, змогли безперешкодно перетнути кордон, і взяли участь у запланованих заходах.

30 квітня голова клубу Олександр «Хірург» Залдостанов нагадав, що в 2016 і 2015 роках російським активістам також чинили перешкоди на шляху до Берліна, не пропускаючи на територію Євросоюзу. У цьому році він зумів перетнути польський кордон, заявили в генконсульстві Росії у Бресті.

Мотопробіг «Дороги Перемоги — на Берлін!» стартував 27 квітня в Москві і повинен завершитися 9 травня в столиці Німеччини. Мотоциклетна колона проїде з прапорами Перемоги через Мінськ, Брест, Варшави, Освенцим, Прагу, Дрезден та інші міста до Берліна, віддаючи данину пам'яті і поваги радянським солдатам і офіцерам, які воювали в роки Великої Вітчизняної війни. Крім російських байкерів, у пробігу беруть участь мотоциклісти з Білорусії, Німеччини, Польщі та Словаччини. Також до них планує приєднатися македонське відділення «Нічних вовків». Захід проводиться третій рік поспіль.

 

Оновлено 01.05.2017 06:13